+421 2 5556 3810
Kontakt

Štúdie a referencie

Výsledky, ktoré povzbudia!

Liečba jazvy vyžaduje klinicky preukázané, účinné a zároveň veľmi dobre znášané produkty. Referencie od užívateľov Contractubexu® dokumentujú, ako pozitívne sa môže jazva vyvinúť včasným a dôsledným ošetrením.

Contractubex® gél začnite používať ihneď po uzavretí rany alebo odstránení stehov, pretože čím skôr začnete s liečbou, tým väčšia je šanca na pozitívne ovplyvnenie vývoja jaziev. Začervenanie slabne už po niekoľkých týždňoch a pokračujúce ošetrovanie gélom Contractubex® s jeho trojitým účinkom umožňuje dosiahnuť ďalšie zlepšenie vzhľadu. Jazva sa stáva pružnejšou a plochejšou. Liečba môže trvať 3 - 6 mesiacov v závislosti od rozsahu zjazvenia, pretože tkanivo jazvy regeneruje veľmi pomaly.

Contractubex® - Špecialista na jazvy

Contractubex® je najobľúbenejším produktom na svete pre liečbu jaziev. Lieči jazvy už viac ako 50 rokov a je najpoužívanejším produktom vo viac ako 60 krajinách.

Lekári ho pravidelne odporúčajú svojim pacientom na celom svete. Účinnosť Contractubexu® bola preukázaná v mnohých klinických štúdiách. Jeho jedinečná kombinácia troch aktívnych zložiek sa prepracováva hlboko do jazvy a znižuje zjazvenie zvnútra.

Výsledkom je takmer neviditeľná jazva.

Účinnosť Contractubexu® sa odráža aj vo vysokej spokojnosti pacientov. Pozitívne skúsenosti tisícov pacientov ukazujú, že používanie Contractubexu® má skutočný význam a rozdiel medzi neliečenou jazvou a jazvou liečenou Contractubexom® je zreteľný.

Často kladené otázky

Používaním Contractubexu® jazvy úplne zmiznú?

Nie, pretože jazvy sú trvalé a nikdy celkom nezmiznú. Contractubex® výrazne znižuje viditeľnosť jaziev. Je dôležité pokračovať v liečbe po dlhšiu dobu (3-6 mesiacov).

Kedy uvidím prvé známky úspechu Contractubexu®?

Liečba jaziev si vyžaduje trpezlivosť, lebo poranená pokožka potrebuje čas na zahojenie. Prvé známky úspechu liečby Contractubexom® sú zvyčajne zníženie začervenania, úľava od napätia a ústup pocitu svrbenia. Dočasné svrbenie je však často známkou toho, že jazva sa hojí dobre a nemala by spôsobiť bezprostredné obavy.

Ako dlho by sa mal používať Contractubex® gel?

Na dosiahnutie čo najlepších výsledkov Contractubex® gel treba používať 2 až 3 krát denne po dobu minimálne 3 mesiacov. Môžete pokračovať v liečbe až jeden rok, ak je to nutné. Contractubex sa znáša veľmi dobre a to aj v priebehu dlhodobého užívania.

Budem môcť aj naďalej nosiť make-up v priebehu liečby Contractubexom®?

Určite. Treba sa len uistiť, aby sa Contractubex® gel aplikoval pred použitím make-upu. To umožňuje, aby sa účinné látky vstrebávali do pokožky tak dobre ako sa len dá.

Môže sa Contractubex® Gel používať aj na staršie jazvy?

Áno, dokonca sa môžu liečiť aj jazvy, ktoré sú viac ako rok staré. Niektoré staršie jazvy vyschnú a stvrdnú, v takom prípade by sa Contractubex® gel mal vmasírovať 3 krát denne po dobu aspoň 6 mesiacov. Contractubex® Gel môže zredukovať výšku jazvy, začervenanie a vyhladiť tkanivo, čím sa Vaša jazva stane menej nápadnou. Kombinácia Contractubexu® gelu s ultrazvukovou terapiou zlepšuje účinnosť.

Môžu byť aj deti liečené s Contractubexom®?

Áno, samozrejme. Contractubex®je veľmi bezpečný. Dokonca aj batoľatá alebo bábätká môžu byť liečené Contractubex gelom.

Je účinnosť Contractubexu® klinicky dokázaná?
Áno, klinická účinnosť Contractubex® na zamedzenie a liečbu jaziev bola preukázaná radom klinických štúdií. Lekári odporúčajú a predpisujú Contractubex®.

Kde môžem kúpiť Contractubex®?
Contractubex® je voľnopredajný prípravok bez receptu, môžete ho kúpiť vo vašej lekárni alebo lekárenskych e-shopoch.